Den gamle nettsiden ble angrepet av virus og er derfor lagt ned(du får ikke virus på din maskin selv om du var innom den gamle nettsiden). Siden du nå er inne på er under arbeid. Vi jobber iherdig med å ferdigstille den nye nettsiden. Takk for tålmodigheten.

Trenger du å komme i kontakt med ditt lokale fylkeslag kontakt de gjerne via e-post:

Fylke Verv Fornavn Etternavn Telefon Epost
Akershus Styreleder Marianne Lund Smedsrød 41671069 marianne.lund@smedsrod.no
Aust-Agder Fylkesleder Hege Torvik Langerød 907 93 860 hegetola@hotmail.com
Buskerud Styreleder Siw-Anita Tragethon 90113937 rtrage@online.no
Finnmark Leder Kirsten Isaksen 97142845 kirste.isaksen@gmail.com
Finnmark Leder lokalag Eli Sabbasen eli.sabbasen@gmail.com
hedemark Leder Lise Hus 98658033 lis-hus@online.no
Hordarland Fylkesleder Elisabeth Braut 93016586 fylkesleder@leve-hordaland.org
Møre og Romsdal Fylkesleder Ragnhild Opskar 91519816 ra-opska@online.no
Nord-Trønderlag Leder Einar Johan Jakobsen 91248958 einjoja@hotmail.com
Norland Leder Odd Jarle Eidner 95165334 odd.eidner@kirken.bodo.no
Oppland Leder Inger Horn Holden 922 09 996 iholden@online.no
Oslo Leder Monica Smith 99526487 monismit@online.no
Rogaland LEDER og kasserer Sybille Holgersen 92669115 sybillegreiner@gmail.com
Sogn og Fjordane Leiar Nils-Petter Hauge 57870505 hauge@human.org
Sør-Trønderlag Leder Hilde-Carin Storhaug 95263714 levesortrondelag@gmail.com
Telemark Leder May Britt Hørsrud 94877199 may.britt54@hotmail.com
Troms Leder Marte Eikset 41067698 meikset@hotmail.com
Vest-Agder Leder Stig Frode Lie 47392019 stifrolie@gmail.com
Vestfold Leder Janne Hagevik  990 30 787 janne.hagevik@gmail.com
Østfold Leder Henriette Olafsen 93224046 levehenrola@hotmail.com